Stowarzyszenie św. Marcina w Kępnie

Stowarzyszenie działające przy parafii, którego celem się organizacja różnych form ewangelizacyjnych w parafii i mieście, pomoc dzieciom, młodzieży oraz rodzinom, szeroko rozumiane wsparcie osób w różnych potrzebach.

Rady Parafialne

Przy naszej parafii działają dwie rady: Rada Duszpasterska oraz Rada ekonomiczna. Członkowie Rad konsultują z duszpasterzami organizację wydarzeń oraz inwestycji parafialnych.

Ministranci

Służba liturgiczna, w skład której wchodzi kilkudziesięciu chłopców i mężczyzn, którzy asystują w przebiegu Liturgii.

Wspólnota modlitewna JESTEM
Wspólnota powstała jako owoc Seminariów Odnowy Wiary, które miały miejsce w czwartym kwartale 2023 roku. Aktualnie spotyka się w środy, w każdą ostatnią środę miesiąca zaprasza na Mszę św.

Wspólnota Krwi Chrystusa

Wspólnota modlitewna z długą historią w naszej parafii. Aktualnie prowadzi czuwanie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, uczestniczy w rekolekcjach i zjazdach.

Chór Męski CANTAMUS oraz chór mieszany

Dwa chóry prowadzone przez naszego Organistę, p. Łukasza. Próby odbywają się w Domu Katolickim, odpowiednio w poniedziałki i środy.

Schola św. Marcina

Grupa muzyczna dla wszystkich, w każdym wieku. Aktualnie skupia osoby grające na kilku różnych instrumentach oraz wokalistki i wokalistów. Próby najczęściej są w piątkowe wieczory. Usłyszeć ją możemy podczas niektórych Mszy św. i nabożeństw

Matki i Ojcowie Różańcowe

Grupa Pan i Pań, które skupiają się wokół modlitwy różańcowej. W naszej parafii prowadzą codzienny różaniec o godzinie 18.30 (w niedzielę o godz. 18.00)

Wspólnota Neokatechumenalna

Wspólnota funkcjonuje według własnego statutu i powszechnie określona jest jako itinerarium formacji katolickiej ważnej dla społeczeństwa i czasów dzisiejszych. W naszej parafii spotyka się w środy i soboty.

Odnowa w Duchu Świętym

Grupa modlitewna powstała w latach 90tych, która do dziś trwa na modlitwie. Spotkania w każdy poniedziałek w salce Domu Katolickiego (tzw. kawiarenka). W pierwszy poniedziałek zapraszamy na Mszę św.

Krąg Biblijny

Wspólnota spotyka się od 2008 roku, a jej inicjatorem był ks. Piotr Bałoniak. Zapraszamy wszystkich chcących czytać i zgłębiać Słowo Boże w każdy wtorek do salki Domu Katolickiego. Rozpoczynamy o godzinie 19.15.

Wspólnoty - grupy - zespoły