Zapraszamy na nasze spotkania w każdy wtorek o godzinie 19.15 w salce Domu Katolickiego, tzw. kawiarence.
Opiekunem wspólnoty jest ks. Krystian Szenowski

Nasze początki:

27 XI 2008r

"Adwentowe zasłuchanie w Słowo" - spotkanie z ks. Piotrem Bałoniakiem w kościele po wieczornej Mszy św. Obecnych było tylko kilka osób. W tym dniu ks. Piotr podzielił się pragnieniem utworzenia Kręgu Biblijnego.

4 XII 2008r.

Pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego w Domu Katolickim

Następne spotkania Kręgu odbywały się w każdy czwartek w Domu Katolickim. Na spotkaniach bywało 30-35 osób.

Od 2011 roku spotykaliśmy się w w małej salce DK, zmalała także liczba uczestników.

Z ks. Piotrem spotykaliśmy się do grudnia 2012r.

16 XII 2012r.

Msza św., na której żegnaliśmy odchodzącego dotychczasowego Opiekuna - ks. Piotra.

3 I 2013r.

Rozpoczęliśmy spotkania bez Opiekuna

14 II 2013r

Opiekę nad wspólnotą objął ks Krzysztof Nawrocki (emerytowany Proboszcz naszej parafii) oraz ks. Roland Kraska.

26 IX 2013r.

ks. Bartosz Janaszewski (decyzją ks. Proboszcza J.Palpuchowskiego) został opiekunem wspólnoty

17 X 2013r.

Spotkanie z ks. Piotrem Bałoniakiem

Do 1 VI 2015 do momentu odejścia ks. Bartosza spotkania odbywały się dość regularnie.

Od IX 2015 opiekę przejął ks. Krystian Fornalczyk, spotkań wtedy było bardzo niewiele. Następnie opiekę przejął ponownie ks. prałat Krzysztof Nawrocki.

I 2017

Świętowaliśmy 80 urodziny ks. Krzysztofa

X 2019r.

Opiekę na Kręgiem przejął ks. Aleksy Stasik (do 2022r.), z którym spotykaliśmy się systematycznie.

W czasie pandemii spotkania były odwołane. Ponownie spotykaliśmy się od wiosny 2022r.

Od września 2022r. naszym Opiekunem został ks. Krystian Szenowski, aktualny Proboszcz.

opr. Romka

Krąg Biblijny