P ragniemy zaprosić wszystkie dzieci i młodzież szkół podstawowych do nowego projektu w naszej parafii: DZIECI WIELBIĄ.
Chcemy, z dziecięcym entuzjazmem i zapałem wyśpiewywać Chwałę Boga!! Każdy, kto umie choć trochę śpiewać i/lub dobrze grać na instrumencie muzycznym jest zaproszony! Przedsmak takiej formy modlitwy mieliście na rekolekcjach z Mocni w Duchu , na Ich utworach chcemy także częściowo się oprzeć.
Zapraszamy w sobotę, 4.05, na godzinę 11.30. Spotkanie potrwa ok. godziny (zaplanowane są w każdą sobotę). Będą pedagodzy oraz muzycy, więc w tym czasie Opiekunowie mogą zrobić sobie zakupy.
Oprócz tego, że będziemy uczyć się tej radosnej formy modlitwy i dobrze się bawić, to uczestników czekają także wspólne spotkania uwielbienia z grupą muzyczną JESTEM w kościele i nie tylko.
To miejsce jest dla Ciebie, ale nie przekonasz się o tym pozostając w domu! Odkop swój talent, jesteś nam potrzebny!! Drodzy rodzice liczymy na Was, na Waszą zachętę!
Informacje dla kandydatów do bierzmowania:

- W maju odbędą się spotkania indywidualne w małych grupach w salce domu katolickiego na które należy zapisać się do końca kwietnia w pasującym terminie u ks. Michała. Nieobecność na spotkaniu lub niezapisanie się w jednym z podanych terminów jest równoznaczne z rezygnacją z przyjęcia sakramentu Bierzmowania, co będzie skutkowało ze skreśleniem z listy kandydatów.
- W niedziele do końca kwietnia będzie wyłożona przy chrzcielnicy w kościele skrzynka i kartki z „Ewangeliami" do wypełnienia dla kandydatów do bierzmowania.