DomSpot to więcej niż tylko przestrzeń fizyczna - to serce naszej wspólnoty młodych ludzi. To niezwykłe miejsce spotkań dla młodzieży, stworzone z myślą o wspólnej zabawie, nauce oraz rozmowach na tematy ważne dla życia i wiary. To tutaj, w przyjaznej atmosferze, młodzi ludzie mogą spędzać czas w sposób kreatywny i wartościowy.

Warto podkreślić, że idea DomSpot nie jest wyłącznie lokalna, lecz rozciąga się na skalę diecezjalną, obejmując wiele parafii i wspólnot w różnych miastach. DomSpot w Kępnie jest jednym z wielu miejsc, które powstały w ramach tej inicjatywy. Dzięki temu młodzież w diecezji ma szansę skorzystać z przestrzeni do spotkań, wspólnych modlitw, nauki i zabawy. W każdy trzeci piątek miesiąca, organizowane są wyjątkowe wydarzenia StandUp. To spotkania młodzieży z różnych DomSpotów z naszej diecezji, które odbywają się w kościołach. Jest to nie tylko okazja do wspólnej modlitwy, ale także spotkania z rówieśnikami z innych wspólnot.

Duszpasterzem DomSpotu jest ks. Wiktor Fenger, który jest wsparciem i przewodnikiem dla naszej młodzieży. Dzięki swojej wyjątkowej osobowości i umiejętności budowania z nimi relacji, potrafi inspirować młodych ludzi do poszukiwania wartościowych celów oraz rozwijania swojej duchowości.

Nasz DomSpot działa dzięki zaangażowaniu opiekunów - wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas, aby zapewnić młodzieży bezpieczne i rozwojowe miejsce spotkań. Pod ich troskliwym nadzorem, młodzież tworzy atmosferę, która sprzyja rozwojowi osobistemu i duchowemu każdego uczestnika.

W DomSpocie znajdziecie wiele atrakcji, które umilają czas spędzony razem. Powstały tu miejsca do gry w tenisa stołowego i bilard, a także bogaty wybór gier planszowych i karcianych. Dla miłośników filmów mamy ekran i rzutnik, dzięki czemu możemy regularnie organizować wspólne oglądanie. Jednak DomSpot to nie tylko miejsce rozrywki, to także przestrzeń, gdzie młodzież uczy się ważnych społecznych zachowań. Razem dbamy o porządek i czystość, uczymy się szacunku dla siebie nawzajem oraz odpowiedzialności za wspólne miejsce.

We wtorki i środy, zapraszamy Was na wspólne spotkania od 19:00 do 21:00, gdzie czekają na Was różnorodne formy aktywności i zabawy. To doskonała okazja, aby poznać nowych przyjaciół, rozwijać swoje zainteresowania oraz budować silne więzi w duchu wspólnoty. W piątkowe wieczory gromadzimy się, by razem czytać Słowo Boże i prowadzić otwarte rozmowy na tematy związane z życiem codziennym oraz wiarą. To czas refleksji i pogłębiania relacji z Bogiem i ze sobą samymi.

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszych dwóch sal, gdzie znajdziecie wygodne miejsca do spotkań oraz duży stół, przy którym czasem razem przygotowujemy wspólne posiłki. To idealne miejsce, aby dzielić się doświadczeniami, radościami i troskami.

DomSpot to więcej niż tylko miejsce - to idea, która łączy naszą młodzież w duchu wspólnoty i wzajemnej życzliwości. Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego spędzania czasu i odkrywania wartości, które są dla nas ważne. Do zobaczenia w DomSpocie!

Nasze profil na FB

DomSpot