WYDARZENIA BIEŻĄCE  >>

GALERIA zdjęć na naszym profilu FB >>

Całonocna Adoracja Różańcowa

29 X z inicjatywy wspólnoty "W trosce o kościół z Maryją" nasza parafia była 75. w której odbyła się nocna adoracja różańcowa Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać wspólnocie za inicjatywę oraz wspólną modlitwę. Bóg zapłać także Wszystkim, którzy włączyli się w całonocną modlitwę. Dziękujemy "Dyżurnym", którzy wcześniej zadeklarowali swoją obecność oraz Tym, którzy spontanicznie przyłączyli się do wspólnej modlitwy.

Bal Wszystkich świętych

Dziękujemy Wszystkim za przygotowanie, pomoc w organizacji i udział w tegorocznym Balu Wszystkich Świętych!

"Oto czynię wszystko nowe"

2.11 rozpoczęliśmy Seminarium Odnowy Wiary z Witek Wilk. Świadectwem swoim podzieliła się także Sylwia Wilk. Dziękujemy Wszystkim za obecność i zapraszamy (także tych nieobecnych w dniu dzisiejszym) za tydzień.

Wspomnienie św. Karola Boromeusza

4 XI nasze Siostry obchodziły święto swojego Patrona - św. Karola Boromeusza. Życzymy Siostrom wsparcia Patrona i błogosławieństwa w każdym dniu posługi, zwłaszcza w prowadzeniu Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie

GALERIA zdjęć na naszym profilu FB >>

Odpust Parafialny

Dziś w naszej parafii przeżywamy odpust ku czci św. Marcina. Mszy św. odpustowej przewodniczył ks. Ryszard Dziamski

W nowych strojach

W dniu wspomnienia św. Marcina, podczas Sumy Odpustowej, dzięki inicjatywie Opiekuna ks. Wiktora, ministranci rozpoczęli służbę w nowych strojach liturgicznych. Jest pięknie!

Słodka niedziela

W niedzielę - 12 XI -Pracownicy Przedszkola Sióstr Boromeuszek rozprowadzało ciasto jako cegiełki na wsparcie koniecznego remontu Przedszkola. Dziękujemy wszystkim za ofiarność!

Pierwsza katecheza "Czas liturgii"

21 XI Ks. prof. Dariusz Kwiatkowski wygłosił pierwszą katechezę z cyklu "Czas liturgii".

Szczegóły na naszym profilu FB >>

Święto muzyków

22 XI w dzień wspomnienia św. Cecylii wspólnie Mszę św. przeżywały nasze chóry oraz Schola św. Marcina. Później spotkali się na wspólnym poczęstunku

Odpust w kaplicy szpitalnej

26 XI w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata przeżywaliśmy odpust w kaplicy szpitalnej

Światowy Dzień Młodzieży (Jarocin)

26 XI uczestniczyliśmy w Światowym Dniu Młodzieży połączonym z diecezjalnym dziękczynieniem za ŚDM w Lizbonie.

Rejonowy Zjazd Ministrantów

W poniedziałek - 27 XI - w naszym kościele spotkali się na wspólnej modlitwie ministranci z dekanatów bralińskiego i kępińskiego

Roraty dla dzieci i dorosłych

W każdy dzień roboczy (od 4 XII) spotykaliśmy się na Mszy św. roratniej: dorośli o godzinie 7.00, a dzieci o godzinie 17.00. W czasie rorat popołudniowych losowaliśmy figurki Matki Bożej oraz niespodzianki dla dzieci

Seminarium Odnowy Wiary

Od 14 X do 14 XII Trwało Seminarium Odnowy Wiary. Około stu osób spotykało się w każdy czwartek by na nowo doświadczyć spotkania z żywym Bogiem. Spotkania prowadził Witek Wilk, przy współpracy ze wspólnotami z Włoszczowej, Oleśnicy oraz Mocnych Duchu z Łodzi. W pierwszym spotkaniu brała udział także Sylwia Wilk, która dzieliła się swoim świadectwem.

Wydarzenia 2023r.

WYDARZYŁO SIĘ W 2023:
(z racji powstania nowej strony w 2024 kalendarium archiwalne jest niepełne, zapraszamy na nasz profil FB