PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Różaniec święty w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę i święta z układem Mszy św. niedzielnych, o godz. 17.30. Na różańcu oprócz intencji stałych modlimy się za aktualnie zmarłe Osoby z naszej parafii.

Sakrament Pokuty i Pojednania przed każdą Mszą św. lub w trakcie.

W środy po Mszy św o godz. 18.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy Nowenną do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy

Własne intencje można składać do skarbony przy gazetach (pod chórem), można je wpisać na dostępne tam formularze lub na swoich kartkach. Prosimy bardzo o czytelne pisanie intencji.

W pierwsze czwartki po Mszy św o godz. 18.30 nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne.

W pierwsze piątki po Mszy św o godz. 18.30 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W pierwsze soboty o godz. 7.30 nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót miesiąca.

W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w piątki o godz. 7.30 dla dorosłych oraz o 17.00 dla dzieci

W październiku dzieci zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.00 (w dni powszednie)

Każdego 13. dnia miesiąca zapraszamy na Różaniec Fatimski (zgodnie z porządkiem nabożeństw różańcowych) oraz Procesję Fatimską po Mszy świętej wieczornej.

Każdego roku 2 listopada rozpoczynamy modlitwę Nowenną do św. Marcina w intencji naszej parafii,  jako przygotowanie do parafialnego odpustu