Kasia Mikulska i Mariusz Mikulski ze wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic oraz Kaceper Procki ze wspólnoty postakademickiej Dąb z Warszawy. Podczas Wieczoru Uwielbienia także Marcin Wasilewski oraz Karolina Krawczyk (oboje ze wspólnoty Głos Pana)

Ks. Przemysław Kapała i młodzież z Tratwy - duszpasterz młodzieży, współzałożyciel Stowarzyszenia Tratwa, rekolekcjonista

Ks. Ryszard Stankiewicz - rekolekcjonista, terapeuta, kapłan diecezji zielonogórskiej

Bogdan Kryzys Krzak - aktualnie terapeuta, a przede wszystkim świadek wiary, dawniej osoba uwikłana w kibolskie środowisko

Marcin Zieliński oraz osoby posługujące ze Wspólnoty Uwielbienia Głos Pana (Karolina Sarniewicz i Monika Czapnik).

Chór dziewczęcy Skowronki - wystąpił z krótki repertuarem jesieni 2022r.

o. Francesco z duszpasterstwa "Jestem z Górki" - nasz rekolekcjonista, poprowadził spotkania z dziećmi w ramach rekolekcji wielkopostnych (2023). Dodatkowo w czerwcu spotkaliśmy się z ojcem podczas Strefy Mocy, gdzie przypomniał uczestnikom jak "przesuwa się góry" po franciszkańsku :)

Goście, których zaprosiliśmy do naszej parafii i odwiedzą nas w przyszłości:

Schola Adonai

Teatr Lilia

Armia Dzieci

prof. Aleksander Bańka

o. Adam Szustak

Maja i Krzysztof Sowińscy

Wrocław Wielbi

Mocni w Duchu - zespół muzyczny - 14 czerwca 2022r. spotkaliśmy się na wieczorze uwielbienia z zespołem, który poprowadził pierwsze spotkanie w cyklu MUZYKA-MODLITWA-ŚWIADECTWO. Wieczór uwielbiania odbył się pod nazwą " Oddycham na nowo" i rozpoczął wiele zmian w naszej parafii. Z zespołem ponownie spotkaliśmy się na Strefie Mocy w 2023r. oraz na rekolekcjach dla dzieci 2024r.

Witek Wilk - świecki ewangelizator (prywatnie mąż Sylwii Wilk), który od 15 roku życia poszedł za wezwaniem do głoszenia Dobrej Nowiny. W Kępnie jako perkusista brał udział w projekcie multimedialnym "Pasja", głosił rekolekcja wielkopostne dla dorosłych i szkół ponadpodstawowych (2023), obecny był ze Strefą Mocy (2023) oraz prowadził cykl siedmiu spotkań Seminarium Odnowy Wiary

Wspólnoty z Włoszczowej, Oleśnicy oraz Mocnych Duchu z Łodzi - posługiwały w ramach grup dzielenia oraz podczas modlitwy wstawienniczej podczas Seminarium Odnowy Wiary (2023), wcześniej wspólnota Mocni w Duchu posługiwała modlitwą wstawienniczą oraz jej Diakonia Tańcem modlitwą ruchem i flagami  podczas Strefy Mocy (2023)

Chór Radość z Gorzyc Wielkich - w październiku (2023) podczas jednaj z Mszy św. gościnnie posługiwał śpiewem chór, który po Mszy zaprezentował krótki koncert.

Schola Adonai z Białegostoku - ze Scholą spotkaliśmy się na wieczorze  Adoracją Najświętszego Sakramentu w wieczór Dnia Papieskiego (październik 2023), by śpiewem wspólnie się modlić. Do grupy dołączyli uczestnicy warsztatów muzycznych, które prowadził Piotr Kurstak - lider grupy - przez trzy wcześniejsze dni.

Michał Król z zespołem - Michał poprowadził wieczór uwielbienia w pierwszy dzień Strefy Mocy (2023)

Siewcy Lednicy - grupa muzyczna poprowadziła śpiew i modlitwę w trzeci dzień Strefy Mocy (2023r.)

ks. Romana Voznyak - duszpasterz regionalny wiernych wyznania grecko-katolickiego. Razem modliliśmy się podczas Dni Modlitw o Jedność chrześcijan.

Jan Budziaszek - polski perkusista bigbitowy, rockowy i popowy. zawodowo związany z zespołem Skaldowie. Po przeżyciu nawrócenia niestrudzony popularyzator modlitwy różańcowej. Świadek wiary, który życiem, słowem i muzyką świadczy o Bogu żywym i wskazuje na Maryję jako wierną Orędowniczkę.

Marcin Jakimowicz - lider wspólnoty modlitewnej i redaktor Gościa Niedzielnego. Autor licznych książek. Pierwsza, pt. Radykalni, dotyczyła nawróceń znanych muzyków i do dziś jest popularną pozycją. Marcin to przede wszystkim jednak świadek wiary, który z pasją świadczy o swojej wierze oraz głosi Dobrą Nowinę.

Piotr Kurstak - lider grupy Schola Adonai poprowadził u nas trzydniowe warsztaty muzyczne, które zakończyły się Adoracją Najświętszego Sakramentu z udziałem Scholi (X 2023). Wcześniej grał podczas projektu "Pasja" (II2023), którego był pomysłodawcą. Nasze pierwsze spotkanie miało miejsce w październiku 2022 roku podczas koncertu pieśni eucharystycznych, gdzie występował wraz z Gabi i Wojciechem Gąsior z grupy GGDuo.

Kościół, to nie tylko wspólnota parafialna, ale wspólnota wspólnot. Chcąc wzrastać w wierze nie zamykamy się na wiedzę, doświadczenia i talenty osób spoza naszej parafii, stąd staramy się do nas zapraszać osoby i grupy o różnych darach i talentach, z różnymi doświadczeniami, przeżyciami, a także potrzebami. Poniżej przedstawiamy naszych Gości w ostatnich miesiącach

W ostatnim czasie w naszej parafii gościliśmy:

Goście naszej parafii